Pension Danninger

Pension Danninger
Bananská 70 · SK - 921 01 Piešťany-Banka
Tel/Fax: +421-33-7748598
Mobil: +421-908-536810
Email: info@pension-danninger.sk

 
 

Voľný čas

Kúpeľný ostrov v Piešťanoch, známy svojimi liečebnými účinkami sa nachádza iba 10 min. pešo od nášho penziónu. Hostia môžu využiť ambulantnú kúpeľnú liečbu s kompletným lekárskym vyšetrením. K dispozícii je tiež termálne kúpalisko. Nájdete tu aj golfový a tenisový areál.

Svetoznáme kúpeľné mesto Piešťany leží v malebnom údolí rieky Váh, na ktorej je vybudované priehradné jazero Slňava. Teplé, pomerne suché leto a pokojná mierna jeseň vytvára ideálne podmienky na rekreáciu, oddych a tiež príjemné prechádzky po nábreží rieky Váh. Pešia zóna a centrum mesta s mnohými kaviarňami a reštauráciami je vzdialené asi 5 min chôdze od kúpeľného ostrova.

Celková poloha mesta Piešťany vytvára dobré podmienky na cykloturistiku. V letných mesiacoch možno využiť aj vyhliadkovú loď. Areál vodného lyžovania iste poteší aj milovníkov tohto športu. V zimnom období je možné využiť lyžiarske stredisko vzdialené asi 20 km. Ďalšie možnosti oddychu sú tiež návštevy pekných hradov a zámkov a nájdete ich na našej ďalšej stránke Okolie.